Žaidimas „Renegade“– kai norisi kažko smagaus

Kai nori išmėginta kažką naujoveiksmo kupinasžaidimas „Renegade“ gali būti gana puikus pasirinkimas. Mokslininkai įrodė, kad tokie žaidimai gali lavinti tam tikrus žmogaus gebėjimus.

 

Žaidimas „Renegade“:kova ir išvadavimas

Bendrovė„WestwoodStudios“ yra sukūrusi veiksmo žaidimą„Command&Conquer: Renegade“. Kai kuriems žaidėjams šis žaidimas gali būti negirdėtas, bet jį išmėginus greičiausiai nebus nusivilta.

Žaidimas Renegade turi savo istoriją, bet ji nėra labai įspūdinga. Žaidėjas yra Nikas Parkeri, kurio misija yra įsivaizduoti mokslininką IgnasijųMobiją, pagrobusį teroristinę grupuotę, vadinamą „BlackHand“.

Žaidimas „Renegade“ pasižymi fantastinių elementų gausą, žaidimo personažų drabužiai labai primena galaktikos gyventojų aprangą, bet jų automobiliai nėra labai įspūdingi, veiksmas prasideda dykumoje, kai antiteroristinės grupuotės nariai neišvengia susidūrimo supriešais, taip prasideda susišaudymas, į pagalbąatsiunčiamas Nikas Parkeris. Kai visi priešai pasiunčiami Anapilin, žaidėjas pasiunčiamas pas kapitoną,kuris praneša, kad yra pagrobtas mokslininkas IgnasijusMobijas.

Tuomet pagrindiniu žaidimo tikslu tampa mokslininko išvadavimas, šis tikslas gausus įvairių misijų. Įvykdžius keletą misijų tenka kautis su vienu nariu iš tos pačios teroristines grupuotės.
Žaidimo metu galima išbandytiįvairias karines transporto mašinas. Amunicijos įvairovė yra didžiulė, didelisfantastiškų ginklų pasirinkimas,tarkim: ginklas šaudantis iš lazerio ir panašiai. Žaidimas „Renegade“ nenustebins nuostabia grafika, bet žaistijį tikrai yra įmanoma.

Veiksmo žaidimų nauda

Kompiuteriniai veiksmo žaidimai yra nebūtinai žalingi, lygiai taip pat jie gali būti ir naudingi: Jungtinėse Amerikos Valstijose mokslininkų baigta studija atskleidė, kad veiksmo žaidimai pastebimai ugdo žaidėjų vizualinius sugebėjimus. Taip yra dėl to, nes žaidėjai gali kur kas sparčiau „apdoroti“tam tikrus vaizdus ir tuo pačiu metu priimti gerokaidaugiau informacijos už tuos paauglius, kurie nežaidžia visiškai jokiųvideožaidimų.

Mokslininkai nesiaiškino kokiąnaudą kompiuteriniai žaidimai reiškia sportiniams jaunuolių sugebėjimams ar socialinei jų elgsenai. Mokslinės studijos metu buvo testuota ta jaunimo dalis, kurie per praėjusį pusmetįne mažiau kaip keturias dienas per savaitę praleido žaisdami pačius įvairiausius veiksmo žaidimus. Netrukus paaiškėjo, jog į veiksmo žaidimus įnikę jaunuoliai pagal visus testavimo punktus gerokai lenkia tuos, kurie laisvalaikį skiria kitokiems užsiėmimas. Kompiuterinių žaidimų mėgėjai nekreipė dėmesio į optines viliones bei ekrane rodomą informaciją suprato irįsisavino kur kas sparčiau už savobendraamžius. Ekspertai yra atkreipę dėmesį į tai, jog jie savo mokslinį tyrimą atliko neturėdami visiškai jokių piniginių interesų. Tai reiškia, kad panašią naudą reiškia ir žaidimas „Renegade“.