Ruletė

Kai saulėtas oras vilioja į kiemą, yra dar kai kas, nemažiau traukią kiekvieną. Tai yra ruletė. Jai sunku atsispirti, net jei tai pirmasis kartas gyvenime.
Ruletė patiks visiems

Ruletė vienodai gerai praskaidrins nuotaiką tiek pačią šviesiausią, tiek rūškaniausią dieną. Tą jausmą geba išgyventi kiekvienas žmogus. Ruletė gali išjudinti visas vidines jėgas. Net ir didžiausi niurzgaliai gali jaustis itin nustebinti. Šis jausmas iš pradžių būna labai netikėtas ir smagus. Žmonės bus labai šokiruoti išgirdę šią tiesą. Ne visiems vienodai ji bus svarbi, bet reikia gebėti pasiduoti šiam jausmui.

Ruletė vienodai smagi tiek lošimo namuose, tiek internetinėje erdvėje. Tiek čia, tiek ten galima žaisti be jokių laiko limitų.

Įsuka bemat

Kai vienas studentas pirmąsyk apsilankė kazino namuose, jis negalėjo patikėti, kad šis žaidimas yra toks populiarus. Prie lošimo stalo visos kėdės buvo apsėstos, nebuvo galima rasti laisvos vietos, reikėjo gerokai palūkuriuoti. O tokių laukiančiųjų buvo ganėtinai daug.

Studentas regėjo kaip ne vienas žaidėjas sugebėjo išlošti nemenkas pinigų sumas. Žmogus trynė rankomis, darsyk dėdamas žetonus ir tikėdamasis, kad laimė ir vėl nusišypsos. Ir tą vakarą jį šypsojosi ne tik jam vieninteliam, bet ir dar keliems žmonėms. Studentą apėmė noras ir pačiam išsikeisti 20 eurų į žetonus. Sekėsi ir jam. Greitai ši suma pavirto į 100 eurų. Azartas pagavo bemat. Krupjė juokėsi pro ūsą, matyt, galvodamas, kad žmonės nebežino kada sustoti. Bet studentas įsidėjo į kišeną tą stambų banknotą ir iškeliavo namo. Pavymui pasekė ir dar keli žaidėjai.

Ruletė primena gyvenimo žavesį

Kaip ir kiekviename žaidime, taip ir ruletėje, svarbu jausti saiką ir pernelyg neįsismaginti. Žmonės turi gebėti suprasti, kada išmušė toji valanda, kai jau tikrai reikėtų pasakyti – laikas eiti namo.

Ne visi geba tai padaryti, tad dėl to darbo turi įvairios tarnybos: kuriasi anoniminiai pagalbos klubai, steigiasi nauji psichologų kabinetai. Atrodo, kad ir lyg ir visiems šitoje vietoje gerai. Žmogus užprogramuotas linksmintis. Sako, jei būtų leista jam rinkti: visą gyvenimą pragyventi kaip laisvalaikį ar pradirbti, tai niekas į darbą niekada ir nebeeitų. Reikia patiems surasti tų vidinių resursų, kurie apsaugo mus nuo išeikvojimo, žalingo įpratimo ir mokėti matyti dangumi plaukiančius debesis, kylančią saulę, išeiti į mišką ar paprasčiausiai dar kartą įsimylėti. Gal šįsyk sėkmingai…