Azartiniai lošimai

Yra dalykų, kurie kartais išgelbėja nuo neteisingų sprendimų. Tokių momentų žmogaus gyvenime gali pasitaikyti labai daug. Ir nieko čia nepadarysi. Azartiniai žaidimai – tai, kas žmones kartais gali apsaugoti nuo rimtų netekčių.

Kai užvaldo azartiniai lošimai

Pasitaiko atvejų, kai žmonės bijo, patys nesuprasdami ko būtent, kas yra tas didysis baimės objektas. Net šiais momentais azartiniai lošimai gali tapti puikiu išsigelbėjimu, kuris gerai nuramina. Tuo visiškai nesunku įsitikinti – tereikia pamėginti nors šiek tiek pažaisti.

Pirmąsyk visada sunkiau ryžtis, bet tai tik būna iš pradžių. Tai visiškai normalu, tas ištinka visus žmones, bet kai įgundama žaisti, situacija apsiverčia visai kitu kampu. Nereikia dėl to gėdytis savo minčių, ką įprastai žmonės yra linkę daryti. Manykime, kad dėl to pasaulis visiškai nesugrius, jei kokia valandėlė, kita bus praleista žaidžiant. Pasaulis taip sudėliotas, ne kažkaip kitaip ir nieko dėl to nepadarysi. Kaip sakoma, prieš vėją nepašvilpsi. Tai lyg senolių tiesą, jų neginčijama išmintis.

Žaidimas padeda save pažinti

Protingieji ir valingi visada žinos, kada sustoti žaisti, tad visiškai neverta nerimauti, kad atsiras pripratimas, reikės pulti gydytis nepriklausomybės. Taip nutinka tiems, kurie gerai nepažįsta savęs. Tuomet, kai manoma, jog save geriausiai pažįstami, verta perpasti kas iš esmės yra tie azartiniai lošimai. Niekas kitas to nepadarys. Ir tai yra nuostabi tiesa, kuri reiškia tiek laimingą pradžią, tiek pabaigą.

Nelaimingieji neretai žaisdami gali atrasti paguodą. Ir tai nėra nieko nuostabaus. Tai yra seniai įrodyta mokslininkų, kad žaidimo metu vyksta cheminės reakcijos, kuris net įtakoja žmogaus nervinę sistema, tuo metu organizmas visai kitaip tvarkosi su visomis reakcijomis, tad žaidžiant dingsta neigiamos emocijos, iki tol net ilgai kamavusios žmogų. Tai byloja azartiniai lošimai.

Velnias valdo, ar ne?

Žmogui visada reikės duonos ir žaidimų. Taip buvo senovėje, taip liks ir per amžių amžius. Kas drįstų dėl to ginčytis. Šis suvokimas nebeturėtų nieko gluminti.

Tikintieji kartais baiminasi velnio. Sakoma, kad už visų azartinių žaidimų slypi būtent šėtonas, ir kad atsidavimas jam  gali baigtis ne tik grėsmėmis, bet ir rimtomis nelaimėmis. Tą patį visada galima pasakyti apie būrėjų seansus ir net astrologija, nes šie dalykai taipogi yra tai, ko nepripažįsta bažnyčia. Ką velnias sugriebė, lai angelai paleidžia. Tebūnie tai ir azartiniai lošimai.